همراه عزیز، برای کمک به سنجش سلامتی شما، پرسشنامه هایی با موضوعات مختلف طراحی شده است. پس از ورود به هر پرسشنامه، سوالات آن را به دقت پاسخ دهید و به توصیه های آن در هر مرحله عمل کنید.

مثانه بیش فعال را بهتر بشناسیم

شش بار دستشویی رفتن در یک و نیم ساعت چه حسی به فرد می دهد؟ با استفاده از این پرسشنامه احتمال ابتلای شما به مثانه بیش فعال اندازه گیری می شود.

آیا من به آلرژی مبتلا هستم؟

وقتی آلرژی در یک فصل خاص پیدا می شود، بهتر است به آلرژی فصلی فکر کرد. در این پرسشنامه ابتلای شما به آلرژی سنجیده می شود.

سنجش کنترل آسم

آسم يكي از شایع ترین بیماری های مزمن تنفسي و يكي از معضلات اصلی سیستم های بهداشتی درماني در بسياری از جوامع دنيا و ازجمله كشور ما محسوب می شود.

پر بازدیدها

۱۳۹۹/۰۱/۰۸
سنگ کلیه چیست و چگونه درمان می شود؟

سنگ کلیه چیست و چگونه درمان می شود + علائم آن

درد سنگ کلیه قابل درمان است. برای آگاهی بیشتر از انواع سنگ‌های کلیوی، درمان و پیشگیری از سنگ کلیه این نوشتار را مطالعه کنیم.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
cold sores | تبخال

تبخال، این مهمان ناخوانده!

تبخال، ویروسی به اسم هرپس سیمپلکس نوع 1 است که به‌صورت تاول‌های کوچک دور لب یا بینی ظاهر می‌شود.سرماخوردگی، تب و استرس می‌توانند عوامل بروز این ویروس باشند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
Sinusitis | سینوزیت

سینوزیت را بهتر بشناسیم

انواع مدل های سینوزیت چیست؟ نشانه های سینوزیت حاد و مزمن چیست؟ چگونه میتوانیم مراقبت های فردی انجام دهیم تا بتوانیم سینوزیت را درمان کنیم؟.
صفحه اینستاگرام دکتر عبیدی
پزشکان