همراه عزیز، برای کمک به سنجش سلامتی شما، پرسشنامه هایی با موضوعات مختلف طراحی شده است. پس از ورود به هر پرسشنامه، سوالات آن را به دقت پاسخ دهید و به توصیه های آن در هر مرحله عمل کنید.

مثانه بیش فعال را بهتر بشناسیم

شش بار دستشویی رفتن در یک و نیم ساعت چه حسی به فرد می دهد؟ با استفاده از این پرسشنامه احتمال ابتلای شما به مثانه بیش فعال اندازه گیری می شود.

آیا من به آلرژی مبتلا هستم؟

وقتی آلرژی در یک فصل خاص پیدا می شود، بهتر است به آلرژی فصلی فکر کرد. در این پرسشنامه ابتلای شما به آلرژی سنجیده می شود.

سنجش کنترل آسم

آسم يكي از شایع ترین بیماری های مزمن تنفسي و يكي از معضلات اصلی سیستم های بهداشتی درماني در بسياری از جوامع دنيا و ازجمله كشور ما محسوب می شود.

تشخیص بیماری رفلاکس اسید معده به مری

دردی که از شکم به قفسه ی سینه وارد می شود یا مزه ی تلخی که از گلو به دهان برمی گردد یا سوزش سر دل، تلخی گلو یا سرفه، این ها علائم رفلاکس معده هستند که همه ی ما به نوعی آن را تجربه کرده ایم.

پر بازدیدها

۱۳۹۹/۰۲/۰۴
Diabetes &Fasting

روزه‌داری و افراد مبتلا به دیابت

آیا یک فرد مبتلا به دیابت می‌تواند روزه بگیرد؟ اگر به دانستن پاسخ این پرسش علاقمند هستید حتما این مقاله را بخوانید.
۱۳۹۹/۰۱/۰۹
سنگ کلیه چیست و چگونه درمان می شود؟

سنگ کلیه چیست و چگونه درمان می شود؟

درد سنگ کلیه قابل درمان است. برای آگاهی بیشتر از انواع سنگ‌های کلیوی، درمان و پیشگیری از سنگ کلیه این نوشتار را مطالعه کنیم.
۱۳۹۸/۰۹/۲۵
Obsessive-compulsive disorder اختلال وسواس

اختلال وسواس چیست و چگونه درمان می شود؟

اختلال وسواس با پیگیری قابل درمان است اما گاهی تشخیص آن دشوار است. در این نوشته با تعریف انواع آن، تشخیص، علائم و درمان اختلال وسواس بیشتر آشنا می‌شویم.
صفحه اینستاگرام دکتر عبیدی