تمامی مطالب علمی این سایت، به تایید تیم علمی پزشکی داروسازی دکتر عبیدی رسیده است.

۱۴۰۰/۰۲/۰۵
رمضان 2

سفر شیرین؛ همراهی عبیدی و دیابت

با شیوع گسترده دیابت و ابتلا به عوارض ناشی از آن، داروسازی دکتر عبیدی در جهت افزایش سطح آگاهی جامعه و همراهی با افراد مبتلا به دیابت مجله تصویری «سفر شیرین» را تهیه کرده که در آن با پرداختن به دغدغه‌های بیماران، توصیه‌های پزشکی مورد نیاز، روش‌های تغذیه و ورزش‌های مناسب را با آنها به اشتراک می‌گذارد.
۱۴۰۰/۰۱/۲۵
کلسیم چیست

کلسیم چیست و چه نقشی در بدن انسان دارد 

با تاثیرات کلسیم بر بدن، مقدار کلسیم مورد نیاز روزانه، علائم کمبود کلسیم، مواد غذایی و مکمل‌های حاوی کلسیم در بلاگ دکتر عبیدی آشنا شوید.
۱۴۰۰/۰۱/۲۵
زینک چیست

در مورد ماده معدنی «روی» یا «زینک» بیشتر بدانیم

با تاثیرات روی بر بدن، مقدار روی مورد نیاز روزانه، علائم کمبود روی، مواد غذایی و مکمل‌های حاوی روی در بلاگ دکتر عبیدی آشنا شوید.
۱۴۰۰/۰۱/۲۵
سرطان بیضه

بیماری سرطان بیضه چیست؛ علت، علائم و درمان آن

راهنمای درمان سرطان بیضه؛ با سرطان بیضه، انواع آن، علل، علائم و روش‌های پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان بیضه در بلاگ دکتر عبیدی آشنا شوید
۱۴۰۰/۰۱/۲۵
سرطان معده

علائم سرطان معده چیست؛ علت، تشخیص و درمان سرطان معده

راهنمای درمان سرطان معده؛ با سرطان معده، انواع آن، علل، علائم و روش‌های پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان معده آشنا شوید.
۱۴۰۰/۰۱/۲۳
فولات و اسید فولیک

فولات و اسید فولیک را بشناسیم

فولات در واقع شکل طبیعی ویتامین B9 و فولیک اسید شکل مصنوعی آن است. در این مقاله با میزان موردنیاز روزانه ویتامین B9 و عوارض کمبود این ویتامین آشنا خواهید شد.
۱۴۰۰/۰۱/۲۳
مواد معدنی مورد نیاز بدن

مواد معدنی مورد نیاز بدن

مواد معدنی عناصر غیر آلی هستند که از سنگ‌، خاک یا آب سرچشمه می‌گیرند. مواد معدنی را می‌توان به طور مستقیم یا غیرمستقیم از محیط یا حیوانات و گیاهان به‌دست آورد.
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
پیش دیابت

پیش دیابت چیست و چگونه تشخیص داده می شود؟

پیش دیابت چیست ؛ در این مقاله شما را با علائم، روش های تشخیص و درمان بیماری پیش دیابت آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
ورزش و فیبریلاسیون دهلیزی

ورزش و فیبریلاسیون دهلیزی

بیشتر مبتلایان به فیبریلاسیون دهلیزی، با ورزش کردن زندگی بهتری را تجربه می‌کنند. در بیشتر موارد، ورزش سبک هم برای قلب و هم برای بهبود علائم فیبریلاسیون دهلیزی مفید است.
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
کنترل و پایین آوردن فشار خون در منزل

کنترل و پایین آوردن فشار خون در منزل

اگر به فشار خون بالا مبتلا شده‌ایم، ممکن است نگران مصرف دارو برای کاهش اعداد فشار خون خود باشیم. در ادامه‌ این مقاله، ۱۰ تغییر در شیوه زندگی برای کاهش فشار خون و پایین نگه داشتن آن را ارائه کرده‌ایم.

صفحه اینستاگرام دکتر عبیدی
پزشکان