ارزش‌های سازمان

ما در داروسازی دکتر عبیدی به‌ دنبال جذب سرمایه‌های انسانی با استعداد و شایسته‌ای هستیم که همواره به دنبال توسعه توانمندی‌های خود هستند. در فرآیند ارزیابی و انتخاب، نگرش و مهارت‌های رفتاری بر تخصص فرد مقدم بوده و اولویت با افرادی است که تناسب لازم را با فرهنگ و ارزش‌های سازمانی ما (صداقت، برتری، نوآوری) دارا باشند.

داروسازی دکتر عبیدی از زبان کارکنان

روند استخدام

اعلام نیاز استخدامی

داروسازی دکتر عبیدی، فرصت های شغلی را از طریق سایت‌های کاریابی و شبکه‌های اجتماعی به اطلاع کارجویان می‌رساند و از افرادی که مایل به همکاری‌اند می‌خواهد که رزومه خود را ارسال نمایند.

بررسی رزومه‌های دریافتی

با توجه به شرایط اولیه احراز شغل، رزومه‌های دریافتی به دقت مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به میزان تطابق با شغل مورد نظر، در اولویت مصاحبه تلفنی قرار می‌گیرند.

مصاحبه تلفنی

واحد جذب برای آشنایی بیشتر با متقاضیان و بررسی شرایط اولیه آن‌ها و همچنین برطرف نمودن ابهام‌های احتمالی موجود در رزومه، یک مصاحبه تلفنی کوتاه با متقاضیان ترتیب می‌دهد و از افراد برتر جهت شرکت در مصاحبه رفتاری دعوت به‌عمل می‌آورد.

مصاحبه رفتاری

متخصصان واحد جذب با انجام مصاحبه و برگزاری آزمون‌های روانشناختی، متقاضیان را ارزیابی کرده و میزان انطباق آن‌ها با شایستگی‌های رفتاری مد نظر سازمان را مورد سنجش قرارمی‌دهند.

سنجش مهارت‌های عمومی

در صورتی که شغل مورد نظر به مهارت‌هایی نظیر زبان انگلیسی و یا مجموعه نرم افزارهای آفیس احتیاج داشته باشد، واحد جذب نسبت به برگزاری آزمون در این خصوص اقدام می‌نماید.

مصاحبه تخصصی

واحد جذب افراد برگزیده در مراحل قبل را جهت انجام مصاحبه تخصصی به مدیر واحد مربوطه معرفی می‌کند. در این مصاحبه که با حضور مدیر واحد تخصصی و یک شخص متخصص در آن حوزه کاری برگزار می‌شود، شایستگی‌های فنی متقاضیان مورد ارزیابی قرار گرفته و د‌ر‌نهایت از بین آن‌ها بهترین فرد جهت همکاری انتخاب می‌شود.

لیست فرصت‌های شغلی داروسازی دکتر عبیدی


کلیک کنید

داروسازی دکتر عبیدی کارفرمای منتخب از نگاه کارجویان

بر اساس بررسی و اعلام شرکت ایران تلنت داروسازی دکتر عبیدی به عنوان برند منتخب از دیدگاه کارجویان در بازار کار ایران انتخاب گردید.

از دید رای‌دهندگان، مهمترین دلیل محبوبیت برند عبیدی " ارتباط با افراد حرفه‌ای و متخصص" بوده و حدود ١٤ درصد از افرادی که به این برند رای داده‌اند، این گزینه را انتخاب کرده‌اند.

در هر یک از دلایل محبوبیت، اختلاف آرای عبیدی نسبت به میانگین آرای برندهای محبوب فعال در صنایع دارویی و آرایشی مقایسه شده است. برند عبیدی در برخی موارد مانند "امکان پیدا کردن کار مرتبط با تخصص و تحصیلات " و " ارتباط با افراد حرفه‌ای متخصص" امتیاز بیشتری نسبت به شرکت‌های همکار خود دارد.

صفحه اینستاگرام دکتر عبیدی