تیم مدیریت

سید امیر رضویان

مدیر عامل

سید امیر رضویان فارغ‌التحصیل دکترای داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران با 22 سال سابقه کاری از سال 92 به عنوان مدیرعامل در داروسازی دکتر‌عبیدی مشغول به فعالیت می باشد، تعیین استراتژی‌ها و اهداف سازمان، تعیین وظایف و نظارت بر کارکنان و اختصاص منابع لازم جهت تحقق اهداف مشخص‌شده از جمله وظایف ایشان است.


فرزانه جلیل‌فر

ﻣﺪﯾﺮ ارﺷﺪ ﺗﺤﻘﯿﻖ و ﺗﻮﺳﻌﻪ

فرزانه جلیل‌فر فارغ‌التحصیل دکترای داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیش از 30 سال سابقه کاری از سال 1375 به عنوان مدیر ارشد تحقیق و توسعه در داروسازی دکتر عبیدی مشغول به فعالیت است. مشارکت و همکاری در کمیته انتخاب محصول به منظور امکان‌سنجی تولید و توسعه یک محصول جدید در سازمان، مشارکت در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی در طراحی و توسعه محصول از طریق تعیین امکانات و نیازمندی‌های عملیاتی، طراحی و توسعه محصولات جدید و بازنگری محصولات فعلی به منظور به‌روز‌رسانی مشخصات محصول و بهبود فرایند‌های تولید از جمله وظایف ایشان است.


بهادر نایبی

مدیر ارشد مالی

بهادر نایبی از سال 1398 به عنوان مدیر ارشد مالی در داروسازی دکتر عبیدی مشغول به فعالیت می باشد و قبل از آن نیز به مدت سه سال در شرکت آدوراطب (که عمده محصولات داروسازی دکتر عبیدی را توزیع می نماید) این سمت را بر عهده داشت. ایشان کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه شهید بهشتی پشت سر گذاشته و فارغ التحصیل دکتری از دانشگاه تهران است که همه آنها در رشته حسابداری بوده است. وی پیش از آغاز همکاری با گروه، 15 سال سابقه فعالیت در سمت های مختلف در صنایع متفاوت و خصوصاً نهادهای مالی را داشته است. کمک به هدایت شرکت از جنبه های مالی خصوصاً اطمینان از قرار داشتن در مسیر صحیح در راستای به حداکثر رساندن ارزش ایجاد شده برای ذینفعان و همچنین برنامه ریزی مالی در این راستا، مهمترین مسئولیت وی در این سمت می باشد.


بهادر نایبی

مدیر ارشد مالی

فرید لیاقی فارغ‌التحصیل دکترای داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران با 28 سال سابقه کاری از سال 1393 به عنوان مدیر ارشد کیفیت و از شهریور 1399 به عنوان مدیر ارشد عملیات در داروسازی دکتر عبیدی مشغول به فعالیت است. سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و توسعه اهداف عملیاتی شرکت در دو حوزه تولید و فنی مهندسی از طریق تعیین امکانات و نیازمندی‌های عملیاتی، بودجه‌بندی، برآورد هزینه‌ها و فراهم نمودن منابع مورد نیاز در جهت برآورده شدن اهداف سازمانی، از جمله وظایف ایشان است.احسان معینی

ﻣﺪﯾﺮ ارﺷﺪ ﭘﺮوژه‌ﻫﺎی اﺳﺘﺮاﺗﮋﯾﮏ

احسان معینی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی سیستم‌های فضایی از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دانشجوی مقطع دکترا در رشته مدیریت کسب و‌کار در دانشگاه لیون با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در صنعت داروسازی، از سال 1394 به عنوان مدیر ارشد پروژه‌های استراتژیک صنعتی با داروسازی دکتر عبیدی مشغول به همکاری است. مشارکت در سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های شرکت در راستای اهداف بلند مدت تجاری و مدیریت سرمایه‌گذاری‌ها و پروژه‌های استراتژیک مجموعه داروسازی عبیدی در توسعه زیرساخت‌های تولیدی از جمله وظایف ایشان است.


اﻟﯿﺎر ﻗﺎﺿﯽ وﮐﯿﻠﯽ

‌مدیر ارشد زنجیره تامین و پشتیبانی کسب و کار

الیار قاضی وکیلی، فارغ‌التحصیل دکترای مدیریت کسب‌وکار، با 17 سال سابقه کاری از سال ۱۳۹۲ به عنوان مدیر ارشد برنامه‌ریزی زنجیره تامین و پشتیبانی کسب و کار در داروسازی دکتر عبیدی مشغول به فعالیت هستند. ایجاد زیرساخت‌های اطلاعاتی، مهندسی فرایندها، توسعه ابزارهای هوشمندی کسب و کار، برنامه‌ریزی توزیع و فروش، مذاکره با تامین‌کنندگان و تامین مواد اولیه و تجهیزات و برنامه‌ریزی راهبردی و عملیاتی زنجیره تامین در جهت انطباق حداکثری با ارزش‌های کسب و کار از مسولیت‌های ایشان است.


فیروزه خورشاهی

مدیر ارشد منابع انسانی

فیروزه خورشاهی فارغ التحصیل کارشناس ارشد مدیریت آموزشی و کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانی از Bradfield Group انگلستان با بیش از ۲۵ سال سابقه مدیریت منابع انسانی از سال 1400 با سمت مدیر ارشد منابع انسانی در داروسازی دکتر عبیدی مشغول به فعالیت است سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و توسعه اهداف جذب و استخدام، مدیریت عملکرد، ساختار مدیریت حقوق و مزایا، آموزش، توسعه فردی و توانمندتر کردن نیروی انسانی از جمله وظایف ایشان است.


Telegram
ШµЩЃШ­Щ‡ Ш§ЫЊЩ†ШіШЄШ§ЪЇШ±Ш§Щ… ШЇЪ©ШЄШ± Ш№ШЁЫЊШЇЫЊ
پزشکان