parallax background

رسالت ما

همه انسان‌ها فارغ از سن، جنسیت، قوم، مذهب، نژاد و فرهنگ سزاوار یک زندگی سالم هستند.

با این باور، ما در خانواده عبیدی در طول بیش از 70 سال کوشیده‌ایم تا فرهنگ کیفیت را در قلب و ذهن‌مان نهادینه کنیم و سهمی در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه داشته باشیم.

ما با انتقال دانش از شرکای بین‌المللی و اتکا به فرهنگ یادگیری سازمان خود، ظرفیت‌های علمی‌مان را توسعه می‌دهیم و متعهد هستیم که راهکار‌های درمانی به‌روز دنیا را در دسترس همگان قرار دهیم.

همواره به کیفیت و نوآوری پایبند خواهیم ماند تا فردایی بهتر و جامعه‌ای سالم‌تر بسازیم.

همه انسان‌ها فارغ از سن، جنسیت، قوم، مذهب، نژاد و فرهنگ سزاوار یک زندگی سالم هستند.

با این باور، ما در خانواده عبیدی در طول بیش از 70 سال کوشیده‌ایم تا فرهنگ کیفیت را در قلب و ذهنمان نهادینه کنیم و سهمی در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه داشته باشیم.

ما با انتقال دانش از شرکای بین‌المللی و اتکا به فرهنگ یادگیری سازمان خود، ظرفیت‌های علمی‌مان را توسعه می‌دهیم و متعهد هستیم که راه‌کارهای درمانی به‌روز دنیا را در دسترس همگان قرار دهیم.

همواره به کیفیت پایبند خواهیم ماند تا فردایی بهتر و جامعه‌ای سالم‌تر بسازیم.

parallax background

تاریخچه

صنعت داروسازی در ایران با نام دکتر غلامعلی عبیدی گره خورده است. دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵، نخستین لابراتوار داروسازی ایران را بر ستون‌های کیفیت و نوآوری استوار کرد. داروسازی دکتر عبیدی پیشرو در صنعت دارو همواره با ارائه راه‌کارهای به‌روز، در راه ارتقای تندرستی و بهبود کیفیت زندگی ایرانیان گام برمی‌دارد.

بیشتر بدانیم...

صنعت داروسازی در ایران با نام دکتر غلامعلی عبیدی گره خورده است. دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵، نخستین لابراتوار داروسازی ایران را بر ستون‌های کیفیت و نوآوری استوار کرد. داروسازی دکتر عبیدی پیشرو در صنعت دارو همواره با ارائه راه‌کارهای به روز، در راه ارتقای تندرستی و بهبود کیفیت زندگی ایرانیان گام برمی‌دارد.

بیشتر بدانیم...

داروسازی دکتر عبیدی عضوی از گروه کوبل

گروه کوبل، به عنوان گروهی پیشرو در صنعت دارو و سلامت با ساختاری یکپارچه و با همکاری چندین شرکت بین‌المللی مانند سانوفی، آسترازنکا، نوارتیس و سینتون در حال فعالیت است.

این گروه متشکل از داروسازی دکتر عبیدی و شرکت‌های کوبل دارو و آدورا طب است.

parallax background

ساختار مدیریت

گردهم آوردن افراد متخصص، با استعداد و با انگیزه برای رسیدن به هدفی بزرگ ضرورت دارد. در داروسازی دکتر عبیدی، مدیران ارشد مجموعه‌ای از دانایی، صداقت و مهارت را برای سیاست‌گذاری و تعیین راهبردها به کار می‌بندند.

گرد‌هم آوردن افراد متخصص، با استعداد و با انگیزه برای رسیدن به هدفی بزرگ ضرورت دارد. در داروسازی دکتر عبیدی، مدیران ارشد مجموعه‌ای از دانایی، صداقت و مهارت را برای سیاست‌گذاری و تعیین راهبردها به کار می‌بندند.

parallax background

کیفیت با ارزش‌ترین میراث عبیدی

دکتر عبیدی بنیان‌گذار صنعت داروسازی در ایران با نهادینه کردن کیفیت، بزرگ‌ترین خدمت را به تندرستی همه ایرانیان عرضه کرد.

ما هم در ادامه این مسیر تمام توان خود را به‌کار بسته و کیفیت را سرلوحه اندیشه و عمل خود قرار داده‌ایم.

بیشتر بدانیم...

دکتر عبیدی بنیان‌گذار صنعت داروسازی در ایران با نهادینه کردن کیفیت، بزرگ‌ترین خدمت را به تندرستی همه ایرانیان عرضه کرد.

ما هم در ادامه این مسیر تمام توان خود را به کار بسته و کیفیت را سرلوحه اندیشه و عمل خود قرار داده‌ایم.

بیشتر بدانیم...

شرکت‌های همکار عبیدی

شرکت داروسازی فرانسوی سانوفی، با بیش از 100،000 پرسنل و عرضه ی محصولات در بیش از 170 کشور، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های صنایع داروسازی جهان شناخته می شود. سانوفی در حوزه های درمانی مختلف از جمله قلب و عروق، دیابت، سرطان، دستگاه عصبی و ... فعالیت دارد.همکاری داروسازی دکتر عبیدی با شرکت سانوفی از سال 2009 شروع شد. بعد از اینکه اطمینان حاصل شد که داروسازی دکترعبیدی از لحاظ رعایت کلیه الزامات GMP در حد استانداردهای اروپا است، تولید تحت لیسانس این شرکت در عبیدی آغاز شد.محصولاتی از قبیل پلاویکس، تلفست، دپاکین واستیلنوکس نیز تحت لیسانس سانوفی در سایت عبیدی تولید می شود.

شرکت داروسازی سینتون در سال ۱۹۹۱ در هلند با هدف تولید داروهای ژنریک و تخصصی با کیفیت تاسیس شد. این شرکت با ۲۶ سال سابقه درخشان در زمینه تامین مواد اولیه دارویی، تولید دارو، انتقال دانش و تکنولوژی با بیش از 200 داروسازی بزرگ در دنیا همکاری دارد.سینتون شریک استراتژیک داروسازی دکتر عبیدی در انتقال تکنولوژی برای تولید داروهای بیماری های خاص است. داروسازی دکتر عبیدی خطوط جدیدی برای تولید این گونه محصولات را در سایت موجود خود راه‌اندازی کرده است.

صفحه اینستاگرام دکتر عبیدی
پزشکان