parallax background

رسالت ما

همه انسان‌ها فارغ از سن، جنسیت، قوم، مذهب، نژاد و فرهنگ سزاوار یک زندگی سالم هستند.

با این باور، ما در خانواده عبیدی در طول بیش از 70 سال کوشیده‌ایم تا فرهنگ کیفیت را در قلب و ذهن‌مان نهادینه کنیم و سهمی در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه داشته باشیم.

ما با انتقال دانش از شرکای بین‌المللی و اتکا به فرهنگ یادگیری سازمان خود، ظرفیت‌های علمی‌مان را توسعه می‌دهیم و متعهد هستیم که راهکار‌های درمانی به‌روز دنیا را در دسترس همگان قرار دهیم.

همواره به کیفیت و نوآوری پایبند خواهیم ماند تا فردایی بهتر و جامعه‌ای سالم‌تر بسازیم.

همه انسان‌ها فارغ از سن، جنسیت، قوم، مذهب، نژاد و فرهنگ سزاوار یک زندگی سالم هستند.

با این باور، ما در خانواده عبیدی در طول بیش از 70 سال کوشیده‌ایم تا فرهنگ کیفیت را در قلب و ذهنمان نهادینه کنیم و سهمی در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه داشته باشیم.

ما با انتقال دانش از شرکای بین‌المللی و اتکا به فرهنگ یادگیری سازمان خود، ظرفیت‌های علمی‌مان را توسعه می‌دهیم و متعهد هستیم که راه‌کارهای درمانی به‌روز دنیا را در دسترس همگان قرار دهیم.

همواره به کیفیت پایبند خواهیم ماند تا فردایی بهتر و جامعه‌ای سالم‌تر بسازیم.

parallax background

تاریخچه

صنعت داروسازی در ایران با نام دکتر غلامعلی عبیدی گره خورده است. دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵، نخستین لابراتوار داروسازی ایران را بر ستون‌های کیفیت و نوآوری استوار کرد. داروسازی دکتر عبیدی پیشرو در صنعت دارو همواره با ارائه راه‌کارهای به‌روز، در راه ارتقای تندرستی و بهبود کیفیت زندگی ایرانیان گام برمی‌دارد.

بیشتر بدانیم...

صنعت داروسازی در ایران با نام دکتر غلامعلی عبیدی گره خورده است. دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵، نخستین لابراتوار داروسازی ایران را بر ستون‌های کیفیت و نوآوری استوار کرد. داروسازی دکتر عبیدی پیشرو در صنعت دارو همواره با ارائه راه‌کارهای به روز، در راه ارتقای تندرستی و بهبود کیفیت زندگی ایرانیان گام برمی‌دارد.

بیشتر بدانیم...

داروسازی دکتر عبیدی عضوی از گروه کوبل

گروه کوبل، به عنوان گروهی پیشرو در صنعت دارو و سلامت با ساختاری یکپارچه و با همکاری چندین شرکت بین‌المللی مانند سانوفی، آسترازنکا، نوارتیس و سینتون در حال فعالیت است.

این گروه متشکل از داروسازی دکتر عبیدی و شرکت‌های کوبل دارو و آدورا طب است.

parallax background

ساختار مدیریت

گردهم آوردن افراد متخصص، با استعداد و با انگیزه برای رسیدن به هدفی بزرگ ضرورت دارد. در داروسازی دکتر عبیدی، مدیران ارشد مجموعه‌ای از دانایی، صداقت و مهارت را برای سیاست‌گذاری و تعیین راهبردها به کار می‌بندند.

گرد‌هم آوردن افراد متخصص، با استعداد و با انگیزه برای رسیدن به هدفی بزرگ ضرورت دارد. در داروسازی دکتر عبیدی، مدیران ارشد مجموعه‌ای از دانایی، صداقت و مهارت را برای سیاست‌گذاری و تعیین راهبردها به کار می‌بندند.

parallax background

کیفیت با ارزش‌ترین میراث عبیدی

دکتر عبیدی بنیان‌گذار صنعت داروسازی در ایران با نهادینه کردن کیفیت، بزرگ‌ترین خدمت را به تندرستی همه ایرانیان عرضه کرد.

ما هم در ادامه این مسیر تمام توان خود را به‌کار بسته و کیفیت را سرلوحه اندیشه و عمل خود قرار داده‌ایم.

بیشتر بدانیم...

دکتر عبیدی بنیان‌گذار صنعت داروسازی در ایران با نهادینه کردن کیفیت، بزرگ‌ترین خدمت را به تندرستی همه ایرانیان عرضه کرد.

ما هم در ادامه این مسیر تمام توان خود را به کار بسته و کیفیت را سرلوحه اندیشه و عمل خود قرار داده‌ایم.

بیشتر بدانیم...

شرکای بین‌المللی

1

شرکت فرانسوی سانوفی، با بیش از ۱۰۰،۰۰۰ پرسنل و عرضه‌ محصولات در بیش از ۱۷۰ کشور، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های دارویی جهان شناخته می‌شود. همکاری داروسازی دکتر عبیدی و شرکت سانوفی از سال ۲۰۰۸ آغاز شد و محصولاتی از قبیل پلاویکس، تلفست، دپاکین و استیلنوکس تحت لیسانس سانوفی در داروسازی دکتر عبیدی تولید می‌شد.

Dr.Abidi-Astrazeneca

شرکت بریتانیایی – سوئدی است که از سال ۱۹۹۱ فعالیت خود را شروع کرده و یکی از شرکت‌های دارویی بزرگ در جهان است. داروسازی دکتر عبیدی از سال ۲۰۱۷ برای تولید داروهای تحت لیسانس، مورد تائید این شرکت قرار گرفته است. در این راستا تیم عبیدی در محل شرکت داروسازی آسترازنکا، در زمینه‌های کیفی و فنی تولید محصولات، آموزش‌های لازم را کسب کرده است.

3

شرکت چند ملیتی سوئیسی است که با بیش از ۱۰۰،۰۰۰ پرسنل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های دارویی جهان به شمار می‌رود و محصولات آن در بیش از ۱۵۵ کشور عرضه می‌گردد. داروسازی دکتر عبیدی توسط شرکت داروسازی نوارتیس برای تولید محصولات تحت لیسانس تائید شده است.

2

شرکت سینتون در سال ۱۹۹۱ در هلند با هدف تولید داروهای ژنریک و تخصصی تاسیس شد. این شرکت با سابقه‌ای درخشان در زمینه انتقال دانش و تکنولوژی، تولید دارو و تامین مواد اولیه دارویی با بیش از 200 داروسازی بزرگ در دنیا همکاری دارد. سینتون شریک استراتژیک داروسازی دکتر عبیدی در انتقال تکنولوژی برای تولید داروهای بیماری‌های خاص به شمار می‌رود.

parallax background

اطلاعات مالی و بورس

داروسازی دکتر عبیدی در سال ۱۳۵۲ در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و در سال ۱۳۷۷ در ردیف شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس قرار گرفت. در حال حاضر تعداد سهام آن به ۲,۰۱۶,۰۰۰.۰۰۰ رسیده و شرکت کوبل دارو با ۶۷% بزرگ‌ترین سهامدار آن به‌شمار می‌رود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با وضعیت و دریافت سهام بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

بیشتر بدانیم

داروسازی دکتر عبیدی در سال ۱۳۵۲ در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و در سال ۱۳۷۷ در ردیف شرکت‌های پذیرفته شده در بورس قرار گرفت. در حال حاضر تعداد سهام آن به ۱,۶۸۰,۰۰۰,۰۰۰ رسیده و شرکت کوبل دارو با ۶۶.۴% بزرگ‌ترین سهام‌دار آن به‌شمار می‌رود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با وضعیت و دریافت سهام بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

بیشتر بدانیم
صفحه اینستاگرام دکتر عبیدی
پزشکان