درباره عبیدی یکی از بزرگترین داروسازی های ایران

رسالت ما

همه انسان‌ها فارغ از سن، جنسیت، قوم، مذهب، نژاد و فرهنگ سزاوار یک زندگی سالم هستند.

با این باور، ما در خانواده عبیدی در طول بیش از 75 سال کوشیده‌ایم تا فرهنگ کیفیت را در قلب و ذهن‌مان نهادینه کنیم و سهمی در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه داشته باشیم.

ما با انتقال دانش از شرکای بین‌المللی و اتکا به فرهنگ یادگیری سازمان خود، ظرفیت‌های علمی‌مان را توسعه می‌دهیم و متعهد هستیم که راهکار‌های درمانی به‌روز دنیا را در دسترس همگان قرار دهیم.

همواره به کیفیت و نوآوری پایبند خواهیم ماند تا فردایی بهتر و جامعه‌ای سالم‌تر بسازیم.

تاریخچه

صنعت داروسازی در ایران با نام دکتر غلامعلی عبیدی گره خورده است. دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵، نخستین لابراتوار داروسازی ایران را بر ستون‌های کیفیت و نوآوری استوار کرد. داروسازی دکتر عبیدی پیشرو در صنعت دارو همواره با ارائه راه‌کارهای به‌روز، در راه ارتقای تندرستی و بهبود کیفیت زندگی ایرانیان گام برمی‌دارد.

ساختار مدیریت

گردهم آوردن افراد متخصص، با استعداد و با انگیزه برای رسیدن به هدفی بزرگ ضرورت دارد. در داروسازی دکتر عبیدی، مدیران ارشد مجموعه‌ای از دانایی، صداقت و مهارت را برای سیاست‌گذاری و تعیین راهبردها به کار می‌بندند.

کیفیت با ارزشترین میراث عبیدی

دکتر عبیدی بنیان‌گذار صنعت داروسازی در ایران با نهادینه کردن کیفیت، بزرگ‌ترین خدمت را به تندرستی همه ایرانیان عرضه کرد.

ما هم در ادامه این مسیر تمام توان خود را به‌کار بسته و کیفیت را سرلوحه اندیشه و عمل خود قرار داده‌ایم.

شرکت‌های همکار عبیدی

synthon

شرکت سینتون در سال ۱۹۹۱ در هلند با هدف تولید داروهای ژنریک و تخصصی تاسیس شد. این شرکت با سابقه ای درخشان در زمینه انتقال دانش و تکنولوژی، تولید دارو و تامین مواد اولیه دارویی با بیش از 200 داروسازی بزرگ در دنیا همکاری دارد.
سینتون شریک استراتژیک داروسازی دکتر عبیدی در انتقال تکنولوژی برای تولید داروهای بیماری های خاص به شمار می رود.

astra

شرکت بریتانیایی – سوئدی است که از سال 1991 فعالیت خود را شروع کرده و یکی از شرکت های دارویی بزرگ در جهان است.
داروسازی دکتر عبیدی از سال 2017 برای تولید داروهای تحت لیسانس، مورد تایید این شرکت قرار گرفته است.
در این راستا تیم عبیدی در محل شرکت داروسازی آسترازنکا، در زمینه های کیفی و فنی تولید محصولات، آموزش های لازم را کسب کرده است.

sanofi

شرکت فرانسوی سانوفی، با بیش از 100،000 پرسنل و عرضه محصولات در بیش از 170 کشور، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های دارویی جهان شناخته می شود.
همکاری داروسازی دکتر عبیدی و شرکت سانوفی از سال 2008 آغاز شد. در حال حاضر محصولاتی از قبیل پلاویکس، تلفست، دپاکین واستیلنوکس تحت لیسانس سانوفی در داروسازی دکتر عبیدی تولید می شوند.

Telegram
ШµЩЃШ­Щ‡ Ш§ЫЊЩ†ШіШЄШ§ЪЇШ±Ш§Щ… ШЇЪ©ШЄШ± Ш№ШЁЫЊШЇЫЊ
پزشکان