۱۴۰۲/۰۶/۰۸
تارگت‌تراپی

تارگت تراپی و انواع آن و تاثیرات آن در درمان سرطان

در حال حاضر برای درمان سرطان روش‌های متفاوتی در دسترس است که یکی از آن‌ها درمان هدفمند است. در این مقاله با درمان هدفمند و نحوه تاثیر آن بیشتر آشنا شویم.
۱۴۰۲/۰۳/۲۳
سرطان متاستاتیک پستان

متاستاز سرطان سینه چیست؟ علائم و نحوه درمان

سرطان متاستاتیک پستان چیست و چند نوع دارد؟ برای مطالعه بیشتر درمورد علائم و نحوه درمان متاستاز سرطان سینه با ما همراه باشید.
۱۴۰۲/۰۳/۱۰
پیشگیری از سرطان روده

سرطان روده بزرگ؛ علت، علائم و درمان آن

سرطان روده بزرگ یا کولورکتال یکی از سرطان های شایع و خطرناک است که با تشخیص به موقع قابل درمان است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره درمان سرطان روده کلیک کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۷
Lung cancer/انواع سرطان ریه

سرطان ریه چیست، علائم و درمان انواع سرطان ریه

توده ریه ممکن است خوش‌خیم یا بدخیم باشد. برای درمان توده سرطانی ریه، تعیین نوع سرطان به انتخاب درمان مناسب کمک می‌کند. برای آشنایی با انواع سرطان ریه ادامه این مطلب را بخوانیم.
۱۴۰۱/۰۸/۲۹
لنفوم هوچکین چیست؟

لنفوم هوچکین چیست؟

زمانی که سلول‌های بدن خارج از کنترل شروع به رشد کنند، سرطان ایجاد می‌شود. سلول‌ها تقریبا در هر قسمت از بدن می‌توانند سرطانی شوند و سپس به سایر قسمت‌های بدن گسترش یابند.
۱۴۰۱/۰۷/۲۶
سرطان پستان در مردان

علت و درمان سرطان سینه در مردان

سرطان سینه یا پستان در مردان بسیار نادر بوده است.برای اطلاع از علائم و راه های پیشگیری از سرطان سینه در آقایان این مطلب را در سایت دکترعبیدی مطالعه کنید.
۱۴۰۱/۰۳/۲۸
تغذیه در سرطان

تغذیه در طول درمان سرطان

هنگام درمان سرطان، داشتن تغذیه مناسب مساله مهمی است که باید مدنظر قرار دهیم. مصرف غذاهای سالم قبل، حین و بعد از درمان می‌تواند به ما کمک کند احساس بهتری داشته باشیم و قوی‌تر بمانیم. اما سرطان و درمان آن گاهی اوقات مشکلاتی ایجاد می‌کند که باعث سخت شدن غذا خوردن می‌شود. هرچند همه افراد مبتلا به سرطان عوارض جانبی گوارشی را تجربه نمی‌کنند، اما این اطلاعات می‌تواند به ما کمک کند در صورت بروز و ظهور این عوارض، آنها را مدیریت کنیم.
۱۴۰۱/۰۱/۲۱
آزمون‌های غربالگری سرطان در مردان

آزمون‌های غربالگری سرطان در مردان

در این مقاله از سایت دکتر عبیدی با انواع آزمایشات غربالگری برای پیشگیری و درمان انواع سرطان در مردان آشنا می‌شویم و روش‌های انجام آن‌ها را بررسی می‌کنیم.
۱۴۰۰/۰۹/۰۳
سرطان پانکراس

سرطان پانکراس چیست ؛ علت، علائم و درمان آن

سرطان پانکراس دوازدهمین سرطان شایع در سراسر جهان است. شایع‌ترین نوع سرطان لوزالمعده، از سلول‌های پوشاننده مجاری خروجی آنزیم‌های گوارشی از پانکراس تشکیل می‌شود.
۱۴۰۰/۰۸/۱۰
همراه مبتلایان سرطان

در روند درمان، همراه مبتلایان سرطان هستیم

داشتن امید از مهمترین احساساتی است که برای فائق آمدن بر سرطان حائز اهمیت است. امید و نگرش مثبت باعث می‌شود در طول فرایند تشخیص و درمان سرطان، احساس بهتری داشته‌باشیم.
Telegram
ШµЩЃШ­Щ‡ Ш§ЫЊЩ†ШіШЄШ§ЪЇШ±Ш§Щ… ШЇЪ©ШЄШ± Ш№ШЁЫЊШЇЫЊ
پزشکان